За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 70. Обов'язки свідка
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 70. Обов'язки свідка

Особа, викликана органом дiзнання, слiдчим, прокурором або судом як свiдок, зобов'язана з'явитися в зазначенi мiсце i час i дати правдивi показання про вiдомi їй обставини в справi.
Якщо свiдок не з'явиться без поважних причин, орган дiзнання, слiдчий, прокурор або суд мають право застосувати привiд через органи внутрiшнiх справ в порядку, передбаченому Статтями 135 i 136 цього Кодексу.
У випадку, передбаченому в частинi 2 цiєї статтi, суд вправi також накласти на свiдка грошове стягнення до половини мiнiмального розмiру заробiтної плати. Питання про грошове стягнення вирiшується судом у судовому засiданнi при розглядi справи, по якiй свiдок викликався. Воно може бути вирiшено в iншому судовому засiданнi з викликом цього свiдка. Його неявка без поважних причин не перешкоджає розглядовi питання про накладення грошового стягнення. (Змiнено згiдно з Указами ПВР N 6834-10 вiд 16.04.84, N 8627-10 вiд 20.03.85; Законом N 2857-12 вiд 15.12.92)
 prev Стаття 69-1. Права свідка
 next Стаття 71. Відповідальність свідка