За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 95. Заяви і повідомлення про злочин
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 95. Заяви і повідомлення про злочин

Заяви або повiдомлення представникiв влади, громадськостi чи окремих громадян про злочин можуть бути усними або письмовими. Уснi заяви заносяться до протоколу, який пiдписують заявник та посадова особа, що прийняла заяву. При цьому заявник попереджується про вiдповiдальнiсть за неправдивий донос, про що вiдмiчається в протоколi.
Письмова заява повинна бути пiдписана особою, вiд якої вона подається. До порушення справи слiд пересвiдчитися в особi заявника, попередити його про вiдповiдальнiсть за неправдивий донос i вiдiбрати вiд нього вiдповiдну пiдписку.
Повiдомлення пiдприємств, установ, органiзацiй i посадових осiб повиннi бути викладенi в письмовiй формi.
Повiдомлення представникiв влади, громадськостi або окремих громадян, якi затримали пiдозрювану особу на мiсцi вчинення злочину або з поличним, можуть бути усними або письмовими.
 prev Стаття 94. Приводи і підстави до порушення кримінальної справи
 next Стаття 96. Явка з повинною