За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 104. Порядок провадження дізнання у кримінальних справах
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 104. Порядок провадження дізнання у кримінальних справах

За наявностi ознак злочину, що не є тяжким, орган дiзнання порушує кримiнальну справу i, керуючись правилами кримiнально-процесуального закону, проводить слiдчi дiї до встановлення особи, яка його вчинила. Пiсля цього орган дiзнання, додержуючи строкiв, передбачених частиною 1 статтi 108 цього Кодексу, складає постанову про передачу справи слiдчому, яку подає прокурору для затвердження.
У разi порушення органом дiзнання справи про тяжкий злочин вiн зобов'язаний передати її слiдчому через прокурора пiсля виконання невiдкладних слiдчих дiй у межах строкiв, передбачених частиною 2 статтi 108 цього Кодексу.
Якщо у справi про тяжкий злочин, що передана слiдчому, не встановлено особу, яка його вчинила, орган дiзнання продовжує виконувати оперативно-розшуковi дiї i повiдомляє слiдчого про їх наслiдки.
Пiсля вступу слiдчого у справу орган дiзнання зобов'язаний виконувати доручення слiдчого щодо проведення слiдчих та розшукових дiй. (Стаття 104 в редакцiї Закону N 3351-XII вiд 30.06.93)
 prev Стаття 103. Повноваження органів дізнання
 next Стаття 105. Дії органів дізнання у справах, в яких провадження попереднього слідства не є обов'язковим (Стаття 105 виключена згідно з Законом N 3351-XII від 30.06.93)