За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 107. Допит підозрюваного у вчиненні злочину
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 107. Допит підозрюваного у вчиненні злочину

Виклик i допит пiдозрюваного провадяться з додержанням правил, встановлених Статтями 134 - 136, 145 i 146 цього Кодексу.
Якщо пiдозрюваний був затриманий або до нього було обрано запобiжний захiд у виглядi взяття пiд варту, його допит проводиться негайно, а при неможливостi негайного допиту - не пiзнiше двадцяти чотирьох годин пiсля затримання. При допитi такого пiдозрюваного присутнiсть захисника є обов'язковою, за винятком випадкiв, передбачених частиною першою статтi 46 цього Кодексу.
Перед допитом пiдозрюваному має бути роз'яснено його права, передбаченi статтею 43-1 цього Кодексу, а також повiдомлено, у вчиненнi якого злочину вiн пiдозрюється, про що робиться вiдмiтка в протоколi його допиту. (Стаття 107 iз змiнами, внесеними згiдно з Указом ПВР N 6834-X вiд 16.04.84; Законом N 3780-XII вiд 23.12.93)
 prev Стаття 106-1. Порядок короткочасного затримання осіб, підозрюваних у вчиненні злочину
 next Стаття 108. Строки провадження дізнання