За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 117. Розв'язання спорів
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 117. Розв'язання спорів

Спiр про пiдслiднiсть мiж слiдчими в межах одного й того ж району розв'язує районний прокурор, мiж слiдчими транспортної прокуратури, що дiє на правах районної або мiської прокуратури, - транспортний прокурор, який дiє на правах районного, мiського прокурора.
Спiр про пiдслiднiсть мiж слiдчими рiзних районiв Республiки Крим, областi розв'язує прокурор Республiки Крим, прокурор областi, мiж слiдчими рiзних транспортних прокуратур, що дiють на правах районних, мiських прокуратур, - транспортний прокурор, який дiє на правах прокурора областi, мiж слiдчими рiзних районiв мiста - прокурор мiста Києва, мiський прокурор або їх заступники.
Якщо справу порушено в декiлькох районах або мiстах рiзних областей, спiр про пiдслiднiсть розв'язує Генеральний прокурор України або його заступник. (Змiнено згiдно з Указом ПВР N 6834-10 вiд 16.04.84; Законом N 2857-12 вiд 15.12.92)
 prev Стаття 116. Місце провадження попереднього слідства
 next Стаття 118. Окремі доручення