За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 120. Строки попереднього слідства
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 120. Строки попереднього слідства

Попереднє слiдство у кримiнальних справах повинно бути закiнчено протягом двох мiсяцiв. В цей строк включається час з моменту порушення справи до направлення її прокуроровi з обвинувальним висновком чи постановою про передачу справи до суду для розгляду питання про застосування примусових заходiв медичного характеру або до закриття чи зупинення провадження в справi. Цей строк може бути продовжено районним, мiським прокурором, вiйськовим прокурором армiї, флотилiї, з'єднання, гарнiзону та прирiвняним до них прокурором у разi неможливостi закiнчити розслiдування - до трьох мiсяцiв. Час ознайомлення обвинуваченого та його захисника з матерiалами кримiнальної справи при обчисленнi строку попереднього слiдства не враховується.
В особливо складних справах строк попереднього слiдства, встановлений частиною 1 цiєї статтi, може бути продовжено прокурором Республiки Крим, прокурором областi, прокурором мiста Києва, вiйськовим прокурором округу, флоту i прирiвняним до них прокурором або їх заступниками на пiдставi мотивованої постанови слiдчого - до шести мiсяцiв.
Далi продовжувати строк попереднього слiдства можуть лише у виняткових випадках Генеральний прокурор України або його заступники.
При поверненнi судом справи для провадження додаткового слiдства, а також вiдновленнi закритої справи строк додаткового слiдства встановлюється прокурором, який здiйснює нагляд за слiдством, в межах одного мiсяця з моменту прийняття справи до провадження. Дальше продовження зазначеного строку провадиться на загальних пiдставах.
Правила, викладенi в цiй статтi, не поширюються на справи, в яких не встановлено особу, що вчинила злочин. Перебiг строку слiдства в таких справах починається з дня встановлення особи, яка вчинила злочин. (В редакцiї Закону N 1960-12 вiд 10.12.91, змiнено згiдно з Законами N 2857-12 вiд 15.12.92, N 3351-12 вiд 30.06.93)
 prev Стаття 119. Провадження слідства в справі декількома слідчими
 next Стаття 121. Недопустимість розголошення даних попереднього слідства