За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 139. Розшук обвинуваченого
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 139. Розшук обвинуваченого

Про оголошення розшуку слiдчий складає постанову, в якiй зазначає потрiбнi вiдомостi про особу розшукуваного. Постанова про розшук i обрання запобiжного заходу направляється до вiдповiдних органiв розшуку.
Пiсля оголошення розшуку слiдчий продовжує вживати всiх необхiдних заходiв для встановлення мiсця перебування обвинуваченого.
При затриманнi обвинуваченого, якого розшукували i щодо якого обрано як запобiжний захiд тримання пiд вартою, орган розшуку негайно доповiдає про це прокуроровi за мiсцем затримання. Прокурор протягом двадцяти чотирьох годин зобов'язаний перевiрити, чи дiйсно затриманий є тiєю особою, яка розшукується, i, упевнившись в наявностi законних пiдстав для арешту, дає санкцiю на вiдправлення заарештованого етапом до мiсця провадження слiдства.
 prev Стаття 138. Оголошення розшуку обвинуваченого
 next Стаття 140. Порядок пред'явлення обвинувачення