За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 140. Порядок пред'явлення обвинувачення
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 140. Порядок пред'явлення обвинувачення

При пред'явленнi обвинувачення особi присутнiсть захисника є обов'язковою, крiм випадкiв, передбачених частиною першою статтi 46 цього Кодексу.
Слiдчий, упевнившись в особi обвинуваченого, оголошує йому постанову про притягнення як обвинуваченого, роз'яснює суть пред'явленого обвинувачення та вручає копiю постанови про притягнення як обвинуваченого.
Про пред'явлення обвинувачення, роз'яснення його сутi i вручення копiї постанови слiдчий складає протокол iз зазначенням години i дати пред'явлення обвинувачення, який пiдписується обвинуваченим, слiдчим та захисником.
У разi вiдмови обвинуваченого поставити пiдпис у протоколi слiдчий робить на ньому вiдмiтку про вiдмову вiд пiдпису i зазначає мотиви вiдмови, про що сповiщає прокурора. (частини 2 i 3 статтi 140 замiнено частинами 2 - 4 згiдно iз Законом N 1833-III вiд 22.06.2000 р.) (статтю 140 змiнено згiдно iз Законом N 3780-XII вiд 23.12.93 р.)
 prev Стаття 139. Розшук обвинуваченого
 next Стаття 141. Зміна і доповнення обвинувачення