За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 143. Допит обвинуваченого
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 143. Допит обвинуваченого

Слiдчий зобов'язаний допитати обвинуваченого негайно пiсля його явки або приводу i в усякому разi не пiзнiше доби пiсля пред'явлення йому обвинувачення.
Допит обвинуваченого, крiм виняткових випадкiв, повинен проводитися удень.
При допитi обвинуваченого за його бажанням може бути присутнiм захисник, а у випадках, передбачених частиною третьою статтi 46 цього Кодексу, присутнiсть захисника є обов'язковою.
Обвинувачений допитується в мiсцi провадження попереднього слiдства, а в разi необхiдностi - i в мiсцi його перебування.
Обвинуваченi допитуються окремо. При цьому слiдчий вживає заходiв, щоб обвинуваченi в однiй i тiй же справi не могли зноситися мiж собою.
На початку допиту слiдчий повинен запитати обвинуваченого, чи визнає вiн себе винним у пред'явленому обвинуваченнi, пiсля чого пропонує йому дати показання по сутi обвинувачення. Слiдчий вислухує показання обвинуваченого i, в разi необхiдностi, ставить йому запитання. Забороняється ставити запитання, у формулюваннi яких мiститься вiдповiдь, частина вiдповiдi або пiдказка до неї (навiднi запитання). (частину 6 статтi 143 змiнено згiдно iз Законом N 1833-III вiд 22.06.2000 р.)
 prev Стаття 142. Роз'яснення обвинуваченому його прав на слідстві
 next Стаття 144. Пред'явлення обвинувачення глухим, німим і сліпим та їх допит