За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 147. Відсторонення обвинуваченого від посади
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 147. Відсторонення обвинуваченого від посади

В разi притягнення посадової особи до кримiнальної вiдповiдальностi за посадовий злочин, а так само, якщо ця особа притягається до вiдповiдальностi за iнший злочин i може негативно впливати на хiд попереднього чи судового слiдства, слiдчий зобов'язаний вiдсторонити її вiд посади, про що виносить мотивовану постанову.
Вiдсторонення вiд посади провадиться з санкцiї прокурора чи його заступника. Копiя постанови надсилається для виконання за мiсцем роботи /служби/ обвинуваченого.
Питання про вiдсторонення вiд посади осiб, що призначаються Президентом України, вирiшується Президентом України на пiдставi мотивованої постанови Генерального прокурора України.
Вiдсторонення вiд посади скасовується постановою слiдчого /прокурора/, коли в подальшому застосуваннi цього заходу вiдпадає потреба. (статтю 147 змiнено згiдно з Указом ПВР N 6834-X вiд 16.04.84 р., Законом N 358/95-ВР вiд 05.10.95 р.)
 prev Стаття 146. Власноручний запис обвинуваченим своїх показань
 next Глава 13 ЗАПОБIЖНI ЗАХОДИ