За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 327. Види вироків
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 327. Види вироків

Вирок суду може бути обвинувальний або виправдувальний. Обвинувальний вирок i виправдувальний вирок повиннi бути судом мотивованi.
Обвинувальний вирок не може грунтуватися на припущеннях i постановляється лише при умовi, коли в ходi судового розгляду виннiсть пiдсудного у вчиненнi злочину доведена.
Якщо пiдсудний визнається винним у вчиненнi злочину, суд постановляє обвинувальний вирок i призначає пiдсудному покарання, передбачене кримiнальним законом. Суд постановляє обвинувальний вирок без призначення покарання, якщо на момент розгляду справи в судi дiяння втратило суспiльну небезпечнiсть або особа, яка його вчинила, перестала бути суспiльно небезпечною.
Виправдувальний вирок постановляється у випадках, коли не встановлено подiї злочину, коли в дiяннi пiдсудного немає складу злочину, а також коли не доведено участi пiдсудного у вчиненнi злочину.
Якщо при постановленнi виправдувального вироку за недоведенiстю участi пiдсудного у вчиненнi злочину особа, яка вчинила цей злочин, залишається не виявленою, суд пiсля набрання вироком законної сили виносить ухвалу про направлення справи прокурору для вжиття заходiв до встановлення особи, винної у вчиненнi цього злочину. (Змiнено згiдно з Указом ПВР N 117-08 вiд 30.08.71)
 prev Стаття 326. Відновлення судового слідства
 next Стаття 328. Розв'язання цивільного позову