За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 338. Обчислення строку відбуття покарання
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 338. Обчислення строку відбуття покарання

Початок строку вiдбуття покарання у виглядi позбавлення волi або виправних робiт, коли пiдсудний до винесення вироку не перебував пiд вартою, обчислюється з моменту приведення вироку у виконання.
Коли пiдсудний до винесення вироку тримався пiд вартою в цiй справi, в строк вiдбуття покарання зараховується строк перебування пiд вартою.
У тих випадках, коли обвинувачений, знаходячись пiд вартою, перебував у медичнiй установi, час перебування в нiй зараховується в строк вiдбуття покарання.
Якщо пiдсудний до винесення вироку знаходився пiд вартою, то в разi призначення покарання у виглядi виправних робiт час перебування пiд вартою зараховується в строк вiдбуття виправних робiт з розрахунку один день ув'язнення за три днi виправних робiт. Якщо пiдсудний був засуджений до виправних робiт, а при повторному розглядi тiєї ж справи - до позбавлення волi, вiдбутий строк виправних робiт зараховується в строк позбавлення волi з розрахунку три днi виправних робiт за один день позбавлення волi.
 prev Стаття 337. Визначення міри покарання за сукупністю злочинів
 next Стаття 339. Підписання вироку і окрема думка