За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 386. Витребування справ
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 386. Витребування справ

Для вирiшення питання про принесення протесту в порядку нагляду особи, зазначенi в статтi 384 цього Кодексу, мають право витребувати справи з вiдповiдного суду.
Право витребування справи чи категорiї справ з районного (мiського) народного суду належить також районним i мiським прокурорам та їх заступниками, якi можуть звертатися з поданням до вищестоящого прокурора про принесення протесту в порядку нагляду.
Якщо особа, яка витребувала справу в порядку нагляду, не встановить в нiй пiдстав для принесення протесту, вона повiдомляє про це особу, пiдприємство, установу або органiзацiю, за клопотанням яких була витребувана справа для перевiрки, з зазначенням мотивiв вiдмови i повертає справу у вiдповiдний суд. (Змiнено згiдно з Указом ПВР N 6834-10 вiд 16.04.84, Законом N 2857-12 вiд 15.12.92)
 prev Стаття 385. Строки перегляду в порядку нагляду вироку, ухвали і постанови суду
 next Стаття 387. Зупинення виконання вироку, ухвали і постанови суду