За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 405. Відстрочка виконання вироку
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 405. Відстрочка виконання вироку

Виконання вироку про засудження особи до позбавлення волi, вислання чи заслання або до виправних робiт може бути вiдстрочене:
1) при тяжкiй хворобi засудженого, яка перешкоджає вiдбуттю покарання, - до його видужання;
2) при вагiтностi засудженої на момент виконання вироку - на строк не бiльше одного року;
3) при наявностi у засудженої малолiтнiх дiтей - до досягнення трирiчного вiку;
4) коли негайне вiдбуття покарання може потягти за собою винятково тяжкi наслiдки для засудженого або його сiм'ї в силу особливих обставин (пожежа, стихiйне лихо, тяжка хвороба або смерть єдиного працездатного члена сiм'ї) - на строк, встановлений судом, але не бiльше одного року з дня набрання вироком законної сили.
Вiдстрочка виконання вироку не допускається щодо особливо небезпечних рецидивiстiв, а також щодо осiб, засуджених за особливо небезпечнi державнi злочини, незалежно вiд строку покарання, i щодо осiб, засуджених за iншi тяжкi злочини до позбавлення волi на строк не нижче п'яти рокiв.
Сплата штрафу може бути вiдстрочена або розстрочена не бiльше як на один рiк у тому разi, коли засуджений не може сплатити його негайно. (Змiнено згiдно з Указами ПВР N 117-08 вiд 30.08.71, N 986-08 вiд 21.07.72, N 1851-09 вiд 23.03.77, N 6834-10 вiд 16.04.84)
 prev Стаття 404. Порядок звернення вироку до виконання
 next Стаття 405-1. Порядок виконання закону, який звільняє від покарання або пом'якшує покарання