За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Кримінально-процесуальний кодекс України
Стаття 414. Порядок розгляду судом клопотання про погашення і зняття судимості
:: Нормативний документ
Бібліографічний описЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Стаття 414. Порядок розгляду судом клопотання про погашення і зняття судимості

Клопотання осiб, якi вiдбули покарання, про погашення судимостi i клопотання громадських органiзацiй чи трудового колективу про дострокове зняття судимостi, вiдповiдно до статтi 55 Кримiнального кодексу України, розглядаються суддею районного (мiського) суду за мiсцем постiйного проживання осiб, щодо яких порушенi клопотання.
Клопотання про погашення судимостi розглядаються з участю особи, яка його порушила, а про дострокове зняття судимостi - з участю також i представника громадської органiзацiї або трудового колективу, якi порушили клопотання. Цi клопотання розглядаються суддею без витребування судової справи. Суддя, якщо визнає потрiбним, може витребувати необхiднi документи.
В розглядi цих клопотань бере участь прокурор Неявка прокурора в судове засiдання не зупиняє розгляду клопотання суддею.
Пiсля розгляду клопотань про погашення судимостi та про дострокове зняття судимостi суддя виносить мотивовану постанову в нарадчiй кiмнатi.
Постанова суду оголошується в судовому засiданнi, i копiя її видається особi, щодо якої вирiшено питання про погашення або про дострокове зняття судимостi.
Постанова суду про задоволення клопотання про погашення або дострокове зняття судимостi чи про вiдмову в цьому є остаточною i оскарженню не пiдлягає.
Якщо суддя вiдмовить у погашеннi чи достроковому зняттi судимостi, повторне клопотання може бути порушено не ранiше як через рiк з дня вiдмовлення. (Змiнено згiдно з Указом ПВР N 6834-10 вiд 16.04.84, Законами N 2464-12 вiд 17.06.92, N 4018-12 вiд 24.02.94 )
 prev Стаття 413. Визначення порядку застосування покарання при наявності декілька вироків Коли щодо засудженого є вирок, який не виконано і про який не було відомо суду, що постановив останній за часом вирок, суд за місцем виконання вироку зобов'язаний визнач
 next Стаття 414-1. Порядок розгляду клопотань про включення часу роботи в колонії-поселенні і відбування виправних робіт без позбавлення волі до загального трудового стажу