За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Розділ курсу ДО  
Питання, що задаються найбільш часто, і відповіді до них
Чи існують спеціальні гарантії процедурної рівності сторін?
:: Розділ курсу ДО
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань
    В цій книзі читач знайде основні міжнародні та національні джерела із захисту прав людини у взаемовідносинах між людиною і державою ,викладені основні права і обов'язки правоохоронних органів ,також правозахисне законадавство від зловживань державної влади.

Чи існують спеціальні гарантії процедурної рівності сторін?

П'ять основних правил для осіб, обвинувачених у кримінальному правопорушенні, викладені в Європейській Конвенції про права людини. Ці правила передбачені також у кримінально-процесуальному законодавстві України. Їх мета - гарантувати так називану процедурну рівність між адвокатом і прокурором, що є важливим елементом справедливого суду: а. кожна людина повинна бути негайно і докладно сповіщена зрозумілою їй мовою про характер і підставу пред'явленого їй обвинувачення; b. мати достатньо часу і можливості для підготування свого захисту; c. захищати себе особисто або за посередництвом обраного нею самою захисника; d. допитувати свідків, які показують проти неї, або мати право на те, щоб ці свідки були допитані, і мати право на виклик та допит свідків на її користь на тих же умовах, що і для свідків, що показують проти неї; е. користуватися допомогою перекладача, якщо вона не розуміє мови, яку використовують в суді.

 prev Яку роль відіграють у розслідуванні злочинів анонімні інформатори?
 next На яких підставах правоохоронні органи мають право вести стеження, обшукувати помешкання, читати пошту і прослухувати телефонні розмови людей?