За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Розділ курсу ДО  
Питання, що задаються найбільш часто, і відповіді до них
На яких підставах правоохоронні органи мають право вести стеження, обшукувати помешкання, читати пошту і прослухувати телефонні розмови людей?
:: Розділ курсу ДО
Бібліографічний описЗмістПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань
    В цій книзі читач знайде основні міжнародні та національні джерела із захисту прав людини у взаемовідносинах між людиною і державою ,викладені основні права і обов'язки правоохоронних органів ,також правозахисне законадавство від зловживань державної влади.

На яких підставах правоохоронні органи мають право вести стеження, обшукувати помешкання, читати пошту і прослухувати телефонні розмови людей?

Стеження, обшуки, перехоплення кореспонденції і прослуховування телефонних розмов є обмеженням прав людини і можуть проводитися, згідно до Європейської Конвенції про права людини, лише в таких випадках: в інтересах державної безпеки і громадського спокою, економічного добробуту країни; з метою запобігання безладдям або злочинам; для охорони здоров'я або моральності; для захисту прав і свобод інших осіб. Закон не може надати необмежене повноваження по встановленню секретного стеження, навіть у боротьбі із серйозними злочинами або тероризмом.

 prev Чи існують спеціальні гарантії процедурної рівності сторін?
 next Чи можливо обмежити права людини?