За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
 
::
Бібліографічний описНа вимогу профспiлкового органу, який за дорученням трудового колективу пiдписав колективний договiр, власник або уповноважений ним орган повинен розiрвати трудовий договiр (контракт) з керiвником або усунути його iз займаної посади, якщо вiн порушує законодавство про працю i не виконує зобов'язань за колективним договором.
У разi, коли колективний договiр пiдписав iнший уповноважений на представництво орган, трудовий договiр з керiвником, який не виконав зобов'язань за колективним договором, має бути розiрвано на вимогу цього органу.
Якщо власник або уповноважений ним орган, або працiвник, щодо якого пред'явлено вимогу про розiрвання договору, не згоднi з цiєю вимогою, вони можуть оскаржити її до суду у двотижневий строк. У цьому разi виконання вимоги про розiрвання трудового договору зупиняється до винесення судом рiшення. (Стаття 45 iз змiнами, внесеними згiдно з Указом ПВР N 5938-11 вiд 27.05.88; Законами N 871-12 вiд 20.03.91, N 6/95-ВР вiд 19.01.95)