За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
 
::
Бібліографічний описУ випадках, передбачених законом, органи державного управлiння, профспiлки, державнi пiдприємства, установи, органiзацiї, колгоспи, iншi кооперативнi органiзацiї, їх об'єднання, iншi громадськi органiзацiї або окремi громадяни можуть звернутися до суду з заявою на захист прав та охоронюваних законом iнтересiв iнших осiб.
Органи державного управлiння в передбачених законом випадках можуть бути залученi судом до участi в процесi або вступити в процес за своєю iнiцiативою для дачi висновку в справi з метою здiйснення покладених на них обов'язкiв i для захисту прав громадян та iнтересiв держави.
Участь зазначених органiв державного управлiння у процесi для дачi висновкiв у справi є обов'язковою, коли суд визнає це за необхiдне. ( Стаття 121 iз змiнами, внесеними згiдно з Указом ПВР N 1461-10 вiд 23.01.81 )