За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
 
::
Бібліографічний описВ касацiйнiй ухвалi повинно бути зазначено: час i мiсце постановлення ухвали, найменування i склад суду, який постановив ухвалу, данi про участь в касацiйнiй iнстанцiї прокурора та iнших осiб, якi брали участь у справi, за чиєю скаргою або поданням розглядалась справа в касацiйнiй iнстанцiї, найменування рiшення, на яке подано скаргу чи внесено подання, змiст цього рiшення, а також доводи, викладенi в скарзi або поданнi, i результати розгляду скарги або подання.
При залишеннi рiшення без змiн у касацiйнiй ухвалi обов'язково повинно бути зазначено, якими конкретними даними спростовуються доводи скарги або подання, з посиланням на вiдповiднi матерiали справи.
В разi скасування або змiни рiшення в ухвалi обов'язково зазначається, в чому полягає неправильнiсть рiшення, який закон i в чому саме його порушено i чим спростовуються мотиви, що їх покладено в основу рiшення.
Якщо рiшення скасовується з передачею справи на новий розгляд, в ухвалi повинно бути зазначено, якi обставини слiд з'ясувати при новому розглядi справи. ( Стаття 318 iз змiнами, внесеними згiдно iз Законом N 2857-12 вiд 15.12.92 )