За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
 
::
Бібліографічний описСлужбовi особи, зазначенi в статтi 328 цього Кодексу, а також районнi i мiськi прокурори та прокурори гарнiзонiв вправi витребувати вiд вiдповiдних судiв цивiльну справу для вирiшення питання про наявнiсть пiдстав для принесення протесту в порядку судового нагляду.
Якщо особа, яка витребувала справу, не має права принесення протесту на дане рiшення, ухвалу або постанову, вона в необхiдних випадках входить з поданням про принесення протесту в порядку судового нагляду до вищестоящої службової особи, яка має право принесення протесту.
При вiдсутностi пiдстав для принесення протесту про це повiдомляється особа, за заявою якої справа була витребувана для перевiрки, з зазначенням мотивiв вiдмови, а справа повертається до суду за належнiстю. ( Стаття 329 iз змiнами, внесеними згiдно з Указом ПВР N 1461-10 вiд 23.01.81; Законом N 4018-12 вiд 24.02.94 )