За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження форми радіожурналу ГМЗЛБ та переліку документів з радіозв'язку й електрорадіонавігації
03.12.1998 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження форми радіожурналу ГМЗЛБ та переліку документів з радіозв'язку й електрорадіонавігації

Про затвердження форми Радіожурналу ГМЗЛБ та переліку документів з радіозв'язку й електрорадіонавігації

Наказ Міністерства транспорту України від 3 грудня 1998 року N 480

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25 грудня 1998 р. за N 821/3261

З метою виконання вимог Міжнародної Морської Організації про подальше впровадження Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства, на підставі міжнародного Регламенту радіозв'язку та відповідно до статті 35 Кодексу торговельного мореплавства України НАКАЗУЮ:

1. Затвердити форму Радіожурналу Глобальної морської системи зв'язку під час лиха та для забезпечення безпеки мореплавства (далі - Радіожурнал ГМЗЛБ) для використання його на тих морських суднах та суднах змішаного (ріка-море) плавання усіх форм власності, що мають обладнання радіозв'язку та радіонавігації ГМЗЛБ та здійснюють рейси в морських районах A3, A4 (за визначенням міжнародної Конвенції про охорону життя людини на морі СОЛАС-74 (глава ІV, правило 2), та перелік документів з радіозв'язку й електрорадіонавігації, які повинні бути на суднах, що плавають під Державним прапором України, обладнаних засобами ГМЗЛБ. Форма Радіожурналу ГМЗЛБ додається.

2. Встановити, що на тих морських суднах та суднах змішаного (ріка-море) плавання всіх форм власності, які мають обладнання радіозв'язку та радіонавігації ГМЗЛБ та здійснюють рейси тільки в морських районах A1, A2 (у визначенні міжнародної Конвенції про охорону життя людини на морі СОЛАС-74 (глава ІV, правило 2), усі записи щодо радіозв'язку повинні провадитися в судновому журналі.