За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Методика  
Право вільно обирати та бути обраним
Вступ
Александров Р.М. :: Методика
Бібліографічний описЗмістЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Вступ

В Україні з 1991 р. в державному механізмі конституційно закріплений інститут президентства. Відповідно до Конституції України 1996 р. Президент України є главою держави і виступає від її імені є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Україна – президентсько-праламентська республіка. Президент України має широкі повноваження. Відповідно, вибори Президента мають велике значення для країни, народу, для визначення напрямку розвитку суспільних процесів на найближчі 5 років.

Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного та прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком на 5 років.

Організація та порядок проведення виборів регламентується Законами України “Про вибори Президента України” від 5.03.1999 року, “Про Центральну виборчу комісію”, іншими законами та нормативно-правовими актами.

 prev Запитання та відповіді
 next Ключові слова