За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Пояснювальна записка до переліку лікарських препаратів, дозволених до застосування в Україні, які містять сильнодіючі речовини (витяг)
25.07.1997 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Пояснювальна записка до переліку лікарських препаратів, дозволених до застосування в Україні, які містять сильнодіючі речовини (витяг)

ПЕРЕЛІК ЛІКАРСЬКИХ ПРЕПАРАТІВ, ДОЗВОЛЕНИХ ДО ЗАСТОСУВАННЯ В УКРАЇНІ, ЯКІ МІСТЯТЬ СИЛЬНОДІЮЧІ РЕЧОВИНИ

<І>

Затверджений наказом Міністерства охорона здоров'я України від 25 липня 1997р. № 233 Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 24 вересня 1997 р. за № 444/2248 (ОВУ. — 1997. — Число 40. — С. 242—265)

242—265)

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до переліку лікарських препаратів, дозволених до застосування в Україні, які містять сильнодіючі речовини (далі — Перелік)

До Переліку внесені лікарські препарати вітчизняного та закордонного виробництва, що містять сильнодіючі речовини і зареєстровані (перереєстровані) Фармакологічним комітетом МОЗ України на 5 років станом на 01.01.97 р.

Препарати надані в алфавітному порядку під торговельними назвами, за якими вони зареєстровані в Україні. Інформація по препаратах включає міжнародні непатентовані назви ліків, лікарські форми, в яких вони зареєстровані (перереєстровані) в Україні, кількість доз в упаковці.

Для одержання інформації з питань належності лікарських препаратів, що зареєстровані (перереєстровані) в Україні після 01.01.97 р., до сильнодіючих чи отруйних необхідно звертатися до Фармакологічного комітету МОЗ України.