За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження інструкції про порядок виробництва, зберігання, перевезення і реалізації прекурсорів [Мінпром] [2143] (витяг)
19.06.1997 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження інструкції про порядок виробництва, зберігання, перевезення і реалізації прекурсорів [Мінпром] [2143] (витяг)

ЗАТВЕРДЖЕНО наказом Міністерства промисловості України від 19 червня 1997 р. N 104

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 26 серпня 1997 р. за N 339/2143

ІНСТРУКЦІЯ про порядок виробництва, зберігання, перевезення і реалізації прекурсорів

Ця Інструкція розроблена на виконання Положення про порядок здійснення діяльності у сфері наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (у подальшому - Положення), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 3 січня 1996 року N 6, і поширюється на порядок виробництва, зберігання, перевезення та реалізації прекурсорів наркотичних засобів та психотропних речовин (у подальшому - прекурсорів) на підприємствах і організаціях.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Мінпром України забезпечує дотримання підприємствами порядку у сфері виробництва, зберігання, перевезення і реалізації прекурсорів, занесених до Списків NN 1 та 2 таблиці ІV Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, що підлягають спеціальному контролю відповідно до законодавства України, затвердженого наказом Голови Комітету з контролю за наркотиками при МОЗ України від 07.02.96 р. N 2, державний реєстр від 4 березня 1996 р. за N 104/1129 (у подальшому - Переліку).

1.2. Відповідальність за дотримання на підприємствах порядку виробництва, зберігання, перевезення і реалізації прекурсорів покладається на керівників підприємств.

1.3. Дозвіл (ліцензію) на виробництво і реалізацію прекурсорів підприємствам дає Мінпром України.

1.4. Підприємства, установи та організації, які здійснюють діяльність у сфері обігу прекурсорів, занесених до Списків NN 1 та 2 таблиці ІV Переліку, щороку не пізніше 31 березня наступного за звітним року подають Комітетові з контролю за наркотиками звіти про виробництво, придбання, реалізацію в Україні та за кордоном прекурсорів та їх складські запаси станом на 31 грудня звітного року.

1.5. Державний контроль за діяльністю у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів здійснює Комітет з контролю за наркотиками і його представники, які, при наявності посвідчення, мають право заходити на територію підприємств, в тому числі і в режимні цехи, для здійснення цього контролю.