За підтримки Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Сполученого Королівства та порталу UaPravo.com - Бесплатные Юридические Консультации
  Социальный проект - бесплатные юридические консультации. Мы подскажем вам в юридических вопросах и поможем составить исковое заявление
ГоловнаПошукДопомогаМетодики   Навчальний практикум   Путівник   Документи   Судова практика
 
Надішліть ваші зауваження чи побажанняБібліотека   Словник   Ресурси інтернет
  Нормативний документ  
Про затвердження порядку впровадження модульного підходу оцінки відповідності з урахуванням вимог директив Європейського союзу [Держстандарт] [3388] (витяг)
10.01.99 :: Нормативний документ
Бібліографічний описПовний текстЗв'язок з ресурсамиЗв'язок по розділам знань

Про затвердження порядку впровадження модульного підходу оцінки відповідності з урахуванням вимог директив Європейського союзу [Держстандарт] [3388] (витяг)

(Витяг)

1.1. Порядок впровадження модульного підходу оцінки відповідності з урахуванням вимог директив Європейського Союзу (далі - Порядок) надає можливість виробнику, постачальнику або уповноваженим особам (далі - виробник) забезпечувати відповідність продукції, процесів, робіт та послуг (далі - продукція) вимогам чинного законодавства України та нормативних документів (далі - нормативні документи), зокрема - вимогам щодо безпеки для життя, здоров'я та майна громадян і довкілля, обираючи відповідні модулі для свого виробництва з переліку, який передбачений зазначеним Порядком.

2.1. Знак відповідності на продукції означає, що фізична чи юридична особа, яка надала згаданий знак чи відповідає за його надання, перевірила, що продукція відповідає усім вимогам, наведеним в пункті 2.2 Порядку, які подаються у документах, супровідних записках чи інструкціях, і пройшла відповідні процедури оцінки відповідності.

2.2. Знак відповідності означає відповідність продукції усім вимогам нормативних документів, дія яких поширюється на неї.

2.3. Знак відповідності ставиться наприкінці етапу виробничого контролю.

В разі залучення до процедури оцінки відповідності органу з сертифікації, під графічним зображенням знака відповідності ставиться позначення (код) цього органу з сертифікації.

2.4. Якщо Держстандарт України або органи з сертифікації визначать, що знак відповідності був проставлений незаконно, виробник повинен довести продукцію до стану відповідності і ліквідувати порушення. У разі допущення повторної невідповідності слід вжити заходів з обмеження чи заборони розміщення цієї продукції на ринку або вилучення її з ринкового обігу згідно з чинним законодавством України.

3. Загальні положення застосування модулів оцінки відповідності

3.1. Декларація про відповідність та сертифікат відповідності є альтернативними документами, кожен з яких може підтверджувати відповідність продукції вимогам нормативних документів, дія яких поширюється на неї. Застосування того чи іншого документа до певної продукції визначається модулем підтвердження відповідності продукції вимогам нормативних документів, дія яких поширюється на неї.